AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Teşkilatı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla kent merkezinde çocuklarla bir araya gelerek çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi. Teşkilat üyeleri, çocuklara Türk bayrağı baskılı balon ve boyama kitapları dağıttı ve yüz boyama etkinliği düzenledi. Başkan Semih Can Güzel, gençlerin yetişmesi için çalıştıklarını ve 15 Temmuz’a sahip çıkmaktan geri durmayacaklarını belirtti.