Mustafa Topaloğlu’nun oğlu Çağlayan Topaloğlu 4 katlı villasının kapılarını Evrim Akın’a açtı!

‘Uzaylı’ lakaplı türkücü Mustafa Topaloğlu’nun oğlu Çağlayan Topaloğlu (39), babası gibi sektörde adından söz ettirmeyi başarıyor.

Yeni çalışmasın Çıkartacaksın’ı sevenlerinin beğenisine sunan Çağlayan Topaloğlu, müzik sektöründe dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz aylarda ‘YouTube ve TikTok gibi sayfaların iyi ile kötü işleri birbirine karıştırdığını; iyi işlerin az, geri kalanının gereksiz kalabalık yarattığını ve adeta bir çöplük olduğunu’ söyleyen Topaloğlu, ilk kez evinin kapılarını açtı.

Evrim Akın’ın sunuculuğunu yaptığı Evrim Akın İle Ev Gezmesi programının bu haftaki konuğu Çağlayan Topaloğlu ve İpek Topaloğlu’nun evi dikkat çekti.

ÇOK BEĞENİLDİ

Topaloğlu’nun 4 katlı villasında yer alan ‘Chester’ koltuklar, antrasit tonlardaki şömine ve kahve tonlarında ki mermer sehpa çok beğenildi. Ünlü ismin evinde genellikle pastel tonları tercih ettiği görüldü.

“HİÇ KIYAFETİM YOK”

Evinde boydan boya cam tercih eden Topaloğlu’nun yemek masası da hemen camların bulunduğu bölgeye konumlandırılmış. Yatak odasında sade renkleri kullanan isim, “Şimdi sen dolaba bakacaksın ama benim dolapta hiç kıyafetim yok Evrim haberin olsun” dedi. Evrim ise “Derdim yok dolapla ilgili” ifadelerini kullandı.

SAUNA VE HAMAM DETAYI

Ünlü şarkıcının evinde bulunan hamam ve sauna detayı ise izleyicilerin gözünden kaçmadı. Hamam dekorasyonunda çini mermerler, pirinçten yapılmış hamam tasları ve muslukların yer aldığı görüldü.

GRİ YOĞUNLUĞU

Mustafa Topaloğlu’nun oğlu Çağlayan Topaloğlu’nun 4 katlı villasının bir hayli geniş olan mutfağında genel olarak gri tonlarda dolaplar ve beyaz eşyalar tercih ettiği görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir